VESA Ekranı 30 Inch Freesync Eğimli PC Oyun Monitörü 1920*1080 75Hz 1ms
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 75Hz |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 75Hz |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920*1080P |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 75Hz |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 75Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Garanti: | 3 yıl |
| LED ışığı: | Geri LED Işık |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 300cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Karar: | 2K 2560x1080 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | 1800R |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 450cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Karar: | 2K 2560X1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 16:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |