Süpermarket Kasası Hepsi Bir Arada Dokunmatik Ekranlı Yazar Kasa 15.6 inç Self Servis Kiosk POS Terminali NFC QR Ödeme ile
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 15.6 inçlik ekran |
|---|---|
| İşlemci: | ben5 |
| sistem: | Windows7/10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, LCD, diğer |
| İşletim sistemi: | Linux, Android, Windows, Diğer |
| Veri deposu: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Boyut: | 14 İnç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | i3 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |