15.6inch L type buisness android tablet pc wifi POE NFC rockchip RK3399 touch screen restaurant othering
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera: | dürbün kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Ekran Boyutu: | 17,3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve Online Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz Yedek Parça, İade ve Deği |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Ürün adı: | 10.1 inçlik L şeklindeki restoran sipariş tablet |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran Çözünürlüğü: | 800*1280 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| kullanmak: | İşletme |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| İsim: | L şekli masaüstü android tablet bilgisayar |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| ekran: | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Başvuru: | banka otel Restoran siparişi |
| Renk: | Android 11 |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x800 |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ağ: | Enternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Ön |