RK3288 Kapasitatif Dokunmatik Ekranlı Bilgisayar, 18.5 Inç 1.80GHz LCD Android Tablet
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası servis: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | Siyah |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Ekran boyutu: | 17 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1280*1024 |
| Ekran Oranı: | 4:3 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |