Endüstriyel 15.6 Inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10 Nokta Dokunmatik Ekran
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Ekran Boyutu: | 32 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Tip: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000cd/m2, isteğe bağlı) |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |