Çerçevesiz 1ms 144hz 24 Inch Gaming Monitor / Freesync 24 Inch Masaüstü Monitörü
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 24 inç oyun monitörü |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz 165Hz |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | 16.7M |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir yükseklik ve döndürülebilir |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080/2K İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir yükseklik ve döndürülebilir |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 İnç Kavisli Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |