27 inç 165Hz Oyun Masaüstü Monitörü HDMI DP Arayüzleri Döner Stand
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, ses çıkışı |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, ses çıkışı |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920*1080 @165Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz / 165Hz |
| Karar: | 2560*1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | 1800R |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 İnç Kavisli Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |