10Ticari kullanım için 1 inçlik Android ve Windows Endüstriyel Tablet
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşlemci: | RK3399 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | Özel Boyut |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 32/64/128/256GB |
| Malzeme: | Plastik |
| İşlemci: | i3 |