OEM 7 Inch 1024*600 All In One Android Tablet Dört çekirdekli Akıllı Yatak
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |