840x2160 60hz 27 inç 4k oyun monitörü / çerçevesiz bilgisayar monitörü
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Karar: | 3840*2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| AMD: | Serbest senkronizasyon |