PIP PBP DP 1MS 49 inç Eğri PC Monitör Ekranı 4K 144hz 5K 120hz
| Ekran boyutu: | 49 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 49 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü Arabirimi: | Mikro USB |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |