2K 1ms 27 Inch 165hz Oyun Monitörü / 2560*1440 IPS Panel Oyun Monitörü
| Ekran boyutu: | 27 inç 165Hz Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440, 1080p isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165Hz 240Hz İsteğe Bağlı |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç 165Hz Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440, 1080p isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165Hz 240Hz İsteğe Bağlı |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç 165Hz Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440, 1080p isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165Hz 240Hz İsteğe Bağlı |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 165Hz 1ms Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165Hz 240Hz İsteğe Bağlı |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç 165Hz 1ms Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | 16.7M |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Karar: | 2K 2560X1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 16:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, ses çıkışı |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 38,5 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç inç kavisli oyun monitörü |
|---|---|
| Renk: | Balck ve Kırmızı |
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inçlik oyun monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |