1MS 165hz 27 Inch Eğimli Oyun Monitörü 2K VA Panel Oyun Monitörü
| Ekran boyutu: | 27 inç inç kavisli oyun monitörü |
|---|---|
| Renk: | Balck ve Kırmızı |
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç inç kavisli oyun monitörü |
|---|---|
| Renk: | Balck ve Kırmızı |
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, USB |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 İnç Kavisli Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP, ses çıkışı |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Karar: | 1920x1080 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | 1800R |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |