15 İnç I5 I7 I9 Süpermarket Yazar Kasa Dokunmatik Ekran Makinesi, 12 OSD Dili ve USB Arayüzü ile
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |