Win7/10 Hepsi Bir POS Uygulamaları Restoranlar için Entegre Yazıcı SDK İşlevselliği 15.6 Inch LED Dokunmatik Ekran
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | Rs607 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | oem |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | Rs610p |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | İ3 İkinci Nesil |
| Karar: | 1366*768P |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Screen size: | 7 10 10.1 12 15 17 18.5 19 21.5 27 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 800×600,1024*768,1280*800,1280*1024,1440*900, |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive touch, Capacitive touch |
| Model Numarası: | D7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Ekran boyutu: | 12 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Ana Ekran: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| Hafıza: | DDR3 2G |
| Hard disk: | 32G SSD |
| İşlemci: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| İşletim Sistemi: | Win7/Andrid |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | İ3-3120m |
| Karar: | 1366*768 |
| işletim sistemi: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 2/4/6/8 GB |