Ultra Geniş 1440P 2K 165hz Oyun Masaüstü Monitörü 39 Inç Eğimli Ekran
| Karar: | 2K 2560X1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 16:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Karar: | 2K 2560X1440 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 16:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 İnç Kavisli Oyun Monitörü |
|---|---|
| Karar: | 2560*1440/1920*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |