27 inç FHD G Sync 0.5MS 240HZ Oyun Masaüstü Monitörü
| Ekran boyutu: | 27 inç 240Hz |
|---|---|
| Karar: | 1920*1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 240Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 27 inç 240Hz |
|---|---|
| Karar: | 1920*1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 240Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Karar: | 1920x1080 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | 1800R |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |