Allwinner A33 7 Inch Quad Core Android Tablet PC desteği TF kartı
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci İmalatı: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |